Plibo Apka Usług Pytania Odpowiedzi

Faq

Co to jest Plibo?

Plibo jest praktyczną aplikacją służącą do szybkiego zlecania drobnych prac do wykonania w domu lub biurze. Plibo oferuje katalog usług remontowych i wykończeniowych, które zlecasz w kilku prostych krokach, bez konieczności poszukiwania i sprawdzania wykonawców, bo Plibo robi to za Ciebie! W katalogu usług Plibo znajdziesz m.in. ofertę napraw awarii elektrycznych i hydraulicznych, awaryjne otwieranie zamków, ekspresowy przegląd klimatyzacji oraz błyskawiczne wykonywanie drobnych prac, takich jak mycie okien czy montaż żaluzji. Katalog usług jest systematycznie poszerzany. Pracujemy tylko z profesjonalistami, którzy potrafią dostarczyć najwyższy standard usług w ekspresowym tempie. Plibo zostało stworzone z myślą o osobach, które nie chcą tracić czasu na szukanie sprawdzonych wykonawców, oczekujących szybkości i przejrzystości w realizacji nawet najprostszych usług. Z aplikacją Plibo w telefonie, w pełni zapanujesz nad wszelkimi nagłymi sytuacjami, które się mogą przytrafić w domu, czy biurze.

Jak działa Plibo?

Wybierasz usługę z katalogu dostępnego na stronie lub w aplikacji. Składasz zamówienie pod wskazany adres. Korzystanie z Plibo nie kosztuje Cię ani złotówki, rozliczasz się bezpośrednio z Wykonawcą.

Czy muszę się rejestrować?

Tak, Plibo wymaga rejestracji, aby usprawnić proces zamawiania i realizacji usług.

Czy rejestracja jest darmowa?

Tak, rejestracja w Plibo jest darmowa. Nie ma opłat aktywacyjnych ani abonamentowych. Rozliczasz się za usługi bezpośrednio z Wykonawcą.

Jakie usługi mogę zamówić przez Plibo?

W katalogu usług Plibo znajdziesz m.in. ofertę napraw awarii elektrycznych i hydraulicznych, awaryjne otwieranie zamków, ekspresowy przegląd klimatyzacji oraz błyskawiczne wykonywanie drobnych prac, takich jak mycie okien czy montaż żaluzji. Katalog usług jest systematycznie poszerzany. Pracujemy tylko z profesjonalistami, którzy potrafią dostarczyć najwyższy standard usług w ekspresowym tempie.

Jak długo będę czekać na zgłoszenie się wykonawcy?

Dostępność wykonawców uzależniona jest od popytu na usługę w danej chwili. Większość zgłoszeń znajduje wykonawcę w czasie 5 minut od utworzenia zlecenia w Plibo.

Czy mogę zapłacić gotówką za wykonaną usługę?

Naturalnie, Wykonawcy Plibo akceptują płatność gotówką.

Czy cena podana w menu jest ostateczna?

Cena w menu jest przeciętną ceną, po jakiej Wykonawcy realizują zlecenia tego typu. Każde zlecenie jest jednak inne, dlatego tę wartość należy traktować jako orientacyjną. Wykonawca określi cenę dla Twojego zlecenia zanim przystąpi do pracy.

Jak złożyć reklamację w przypadku źle wykonanej usługi?

Z Plibo to bardzo proste! Każdy wykonawca współpracujący z Plibo odpowiada za jakość świadczonych usług. Nasz system umożliwi Ci kontakt z wykonawcą również po wykonaniu zlecenia.

Czy mogę zamówić usługę na inny termin?

Nie, na chwilę obecną Plibo umożliwia zlecanie usług błyskawicznych.